• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 571 634 280
  • +420 607 982 689
Vážení zákazníci, naše společnost bude od 22.7. do 2.8. uzavřena z důvodu celofiremní dovolené. H-TIPOL team Dear customers, our company will be closed from 22.7. to 2.8. because of company holiday. H-TIPOL team.

Polystyrenové obaly

 

Při výrobě obalů jako hlavní materiál používáme polystyren. Lze jej však kombinovat s PUR pěnami a kartónovými prvky. Vzniká tak funkční, elegantní a v neposlední řadě cenově přijatelné řešení.

Může se jednat o jednoduché ochranné prvky (L-profily, U-profily, tvarové vložky) nebo o složitější komplexní sestavy.

Při konstrukci a výrobě používáme moderní softwarové CAD aplikace od spolešnosti Autodesk a počítačem řízené CNC řezací stroje. To nám umožňuje pracovat velmi efektivně a vyrobit obal velice přesný a přesně podle požadavků zákazníka. Takto vyrobené obaly je dále možné upravit a doplnit pomocí lepení o další fixační a obalové prvky.

Hlavními výhodami pro zákazníka u takto vyrobeného obalu je velká rychlost přípravy a výroby prototypů, které se následně odzkoušejí na výrobku, a pokud obal uspokojí potřeby zákazníka, začne se vyrábět sériově. Garantujeme dobu přípravy prototypu obalu v řádu dní od získání potřebných podkladů. Další výhodou je možnost kdykoliv v průběhu sériové výroby obal upravit bez nutnosti výroby nových přípravků nebo forem. Výroba takového obalu je pak méně finančně náročná.

IMG 2151 IMG 2158
IMG 2161 IMG 2163 IMG 2164

 

Autodesk